BİZ KİMİZ?

Geleceği Paylaş, uzun yıllar sivil toplum örgütlerinde projeler gerçekleştiren, profesyonel iş hayatında ise kurumsal iletişim, yönetim organizasyon, halkla ilişkiler, satış pazarlama, eğitim, kültür ve sanat alanlarında ulusal ve yerel markalar ile çalışan iki sivil toplum gönüllüsü Oya Demir ve  Özge Can Görgün tarafından hayata geçirilen bir sivil platformdur...

Akademisyenler, eğitimciler, sivil toplum gönüllüleri, sivil toplum örgütleri ve profesyonel çalışanlar ve yöneticiler tarafından desteklenen Geleceği Paylaş bireysel gönüllülük temel ilkesi ile hareket eder. 

Oya DEMİR
Geleceği Paylaş 
BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ
Özge Can Görgün
Geleceği Paylaş 
BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

Oya DEMİR

Oya DEMİR; Dokuz Eylül Üniversitesi, Milli Eğitim Bakanlığı, Yaşar Holding, Uluslararası İzmir Kısa Film Festivali, yazılı ve digital medya olmak üzere kamu kurumları ve özel sektörde çalışmıştır. Profeyonel iş hayatında, insan kaynaklarından bilgi teknolojilerine kadar birbirinden farklı alanlarda deneyim sahibidir.

İzmir Özel Türk Koleji, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan Oya Demir; Dokuz Eylül Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Yönetim Organizasyon Yüksek Lisans programı ve çeşitli eğitim ve sertifika programlarına katılmıştır.

Ulusal ve yerel markaların; halkla ilişkiler, reklam, medya satın alma ve stratejisi, insan kaynakları, eğitim organizasyonu ve yönetimi, satış, pazarlama çalışmalarını uzun yıllar sürdüren Oya Demir, aynı zamanda kurumların kuruluş aşamalarında ve reorganizasyon planlamalarında, uluslararası ve ulusal organizasyonlarda görev almış, planlamış ve gerçekleştirmiştir. Halen, sivil toplum gönüllüsü, yönetim organizasyon, iletişim ve stratejik planlama uzmanı ve köşe yazarı olarak çalışmalarını ve projelerini sürdürmektedir.

Üye Olduğu Sivil Toplum Örgütleri

  • İzmir Reklamcılar Deneği
  • İzmir Özel Türk Koleji Mezunlar Derneği
  • PERYÖN - Türkiye İnsan Yönetimi Derneği
  • LİYAKAT - Lider Yaratıcı Katılımcılar Derneği
  • KALDER - Türkiye Kalite Derneği
  • EÇEV - Ege Çağdaş Eğitim Vakfı Gönüllüsü

Aynı zamanda diğer sivil toplum örgütlerinin projelerinde de gönüllü olarak yer almaktadır.

www.oyademir.com.tr

Özge Can Görgün

Özge Can Görgün detaylı özgeçmiş için tıklayınız. 

FuckUp Nights İzmir

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Onur Kurtuluş Kara

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Venüs Ajans

Detaylı bilgi için tıklayınız.