MEDYA

GELECEK TURİZM İLE ŞEKİLLENECEK -Dijital Haberleri

23 Kasım 2019 Cumartesi

"Gelecek Turizm ile Şekillenecek" projesi dijital haberlerine aşağıda yer alan linkten ulaşabilirsiniz. 

Haber Denizli : https://www.haber20denizli.com/haber-gelecek-turizm-ile-sekillenecek-94378.html
Horoz Medya:  http://www.horozmedya.com/guncel-2/gelecek-turizm-ile-sekillenecek-29188.html
Denizli Bülten: http://www.denizlibulten.com/ekonomi/gelecek-turizm-ile-sekillenecek-h28907.html
Ege Ekonomi: https://www.ekonomiege.com/gesifed-turizm-ekonomisinin-onemine-dikkati-cekti/460/ 
Ekonomi İzmir: https://www.ekonomiizmir.com/gelecek-turizm-ile-sekillenecek-projesi-ilk-toplantisini-yapti/1158/
Ege Haber:  https://www.egehaber.com/genel/gelecek-turizm-ile-sekillenecek-h287266.html

Mavi Didim: http://mavididim.com.tr/gelecek-turizm-ile-sekillenecek-6461.html

Medya Takip: http://www.medyatakip.com/medya_sistem/medya_data/gb/2019/11/21/h/201911-1687649.mp4

Medya Ege: https://www.medyaege.com.tr/gelecek-turizm-ile-sekillenecek-projesinde-grup-toplantilari-yapildi-127720h.htm

Haberim Port: https://www.haberimport.com/gelecek-turizm-ile-sekillenecek-18759.html

Gözlem Gazetesi: http://gozlemgazetesi.com/HaberDetay/266/1118943/gesifedin-gelecek-turizm-ile-sekillenecek-projesi-toplantilari-yapildi.html

Haber Port: https://www.haberport.gen.tr/gelecek-turizm-ile-sekillenecek-12637.html

Ticaret Gazetesi: http://ticaretgazetesi.com.tr/indexx.php?l=1&sayfa_id=666&id=467798

Dokuz Eylül: http://www.dokuzeylulgazetesi.com/haber/gelecek-turizm-ile-sekillenecek--44516.html

Didim A Haber: https://www.didimahaber.com/gelecek-turizm-ile-sekillenecek--h8476

Mahalli Gündem: https://www.mahalligundem.com/gelecek-turizm-ile-sekillenecek-projesi-nde-grup-toplantilari-yapildi/31858/

Milliyet Ege: http://www.milliyet.com.tr/ege/ege-hikayesini-yaziyoruz-6086066

Haber Kuliste: https://haberkuliste.com/gelecek-turizm-ile-sekillenecek/

Turizmcinin Gazetesi: https://www.turizmciningazetesi.com/2019/11/guney-ege-turizmi-projelendiriyor/